انتخاب بهترین عطر و ادکلن زنانه با توجه به شخصیت آنها
02
خرداد

انتخاب بهترین عطر و ادکلن زنانه با توجه به شخصیت آنها

انتخاب بهترین عطر و ادکلن زنان با توجه به شخصیت آنها را چگونه انجام دهیم؟ برای پاسخ به این سوال و فهمیدن اسم بهترین عطر گرمی زنانه تا انتها با ما باشید.

کریستین دیور یک بار گفت: “عطر یک زن بیشتر از دست خط او درباره او می گوید.” به درستی گفته می شود، عطری که می زنید چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما نیز می گوید. نوع مناسب عطر، اعتماد به نفس هر زن را به سطح جدیدی افزایش می دهد و باعث می شود احساس جذابیت بیشتری داشته باشند.

زنان مختلف با انواع مختلفی از عطرها ارتباط برقرار می کنند، برخی دوست دارند رایحه گلی را استفاده کنند، برخی رایحه میوه ای را دوست دارند، در حالی که زنان دیگر به سمت عطرهای چوبی، شرقی و مشک متمایل می شوند. انتخاب بهترین نوع عطر برای زنان سخت‌تر از آن چیزی است که به نظر می رسد.

قبل از اینکه بفهمید چه عطر و ادکلنی برای شما بهتر است، باید لایه‌های مختلف را رمزگشایی کنید و نت های متعدد را درک کنید. این چیزی بیش از استشمام کردن بطری‌های گران‌قیمت متعدد است که به شکل‌های کوچک حک شده‌اند، باید علم پشت آن را بشناسید و در حین انجام آن عوامل مهم دیگری را در نظر بگیرید.

مثلا چقدر دوام خواهد داشت؟ آیا رایحه پس از ته‌نشین شدن تغییر می کند و آیا این چیزی است که می توانید روزانه استفاده کنید یا برای مناسبت های خاص نیاز دارید؟ در همین حال، زنان باید قبل از انتخاب بهترین عطر متناسب با شخصیت خود، این عوامل متعدد را بررسی کنند، همچنین باید عطری را پیدا کنند که نشان دهنده نوع شخصیت آنها باشد.

خانم‌ها پوست دوم خود را شبیه عطر می‌زنند، بنابراین یافتن بهترین عطر مهم است. بهترین عطر برای شما فوراً روحیه شما را بالا می برد و خواهید فهمید که آن را پیدا کرده اید. زنان و ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها هنگام پیدا کردن بهترین عطر برایشان مفید است. فرقی نمی کند خجالتی باشید، خوش برخورد، رمانتیک یا مرموز، انواع مختلفی از عطرها با ترکیبات و نت های مختلف وجود دارد که این عوامل را بهتر نشان می دهد.

در اینجا تفکیک کامل ما از بهترین نوع عطرها برای زنان مختلف بر اساس شخصیت آنها است.

عطر مناسب برای زنان خجالتی

بهترین عطر زنانه متناسب با شخصیت

اگر شخصیت شما خجالتی است، ظرافت بهترین لباس شماست، عطرهای ملایمی مانند اسطوخودوس و شکوفه گیلاس را انتخاب کنید.
نکته: نت هایی را بیابید که برای شما کار می کنند اما به عطرهایی بچسبید که منعکس کننده مینیمالیسم هستند.

بهترین ادکلن برای زنان رمانتیک

ادکلن زنانه خوب مناسب با شخصیت

اگر شما عاشق رمانتیک هاردکور هستید که همه چیز در مورد اشتیاق و وحشیگری است، عطری را انتخاب کنید که قوی با رگه هایی از رمانتیسم همراه با نت های مشک باشد که بهترین تاثیر را برای شما خواهد داشت.

نکته: رایحه ای را انتخاب کنید که گلی باشد اما با پیچ و تاب بیشتری همراه باشد.

بهترین عطر برای زنان مرموز

بهترین ادکلن زنانه متناسب با شخصیت

اگر شما از آن دسته زنانی هستید که دوست دارد احساس رمز و راز در مورد خود را حفظ کند، عطری را انتخاب کنید که لایه لایه و دارای جزئیات با چندین نت باشد. یک پایه سبک، چیزی شبیه وانیل انتخاب کنید و روی آن را با یک نت پیچیده از ادویه یا چوب پر کنید.

نکته: عطری را انتخاب کنید که قوی و در عین حال دارای اجزای متعدد باشد تا آن اثر مرموز را حفظ کنید.

زنان کلاسیک شیک و بهترین انتخاب عطر

 

عطرهای کلاسیک جاودانه و ظریف هستند، چیزی که حس نوستالژی را در آنها حک شده است. عطری را انتخاب کنید که با مشک، وانیل و عنبر ساخته شده باشد تا بویی کهنه شده و ماندگار باشد.

نکته: عطر شبانه خود را با اسانس مشک، وانیل و کهربا برای عطری که به دنبال آن هستید انتخاب کنید.

مناسب ترین عطر برای زنان پر جنب و جوش

بهترین ادکلن برای زنان شوخ

شخصیت پر جنب و جوش خود را با رایحه ای که از مرکبات، سیب و وانیل ساخته شده است تکمیل کنید. عطری که با شخصیت سرزنده شما ترکیب می شود.

نکته: قبل از استفاده از این عطر پوست خود را آبرسانی و مرطوب کنید تا اثری ماندگار داشته باشید.

زنان برون گرا و رایحه مناسب با شخصیت آنها

بهترین عطر زنانه برای زنان برونگرا

برون گراها دوست دارند آزمایش کنند و به عنوان بیانیه ساز شناخته می شوند. اگر شخصیت برون گرا دارید، به رایحه ای بسنده کنید که ترکیبی پیچیده از ادویه ها، گل های وحشی با نتی از وانیل دارد.

نکته: قبل از پوشیدن لباس، عطر خود را استفاده کنید.

عطر زنان دوستدار طبیعت

بهترین ادکلن زنانه برای زنان دوستدار طبیعت

نوع مناسب عطر برای دوستداران طبیعت از عناصر خاکی ساخته خواهد شد. عطری را انتخاب کنید که با چوب صندل، کهربا و گل‌های عجیب و غریب خلق شده باشد که ماهیت طبیعت وحش را به تصویر می‌کشد.

نکته: قبل از زدن عطر از خشک بودن پوست خود مطمئن شوید.

عطر مناسب زنان شیرین و ساده

 

عطرهای میوه ای برای عطرهایی که شخصیت دختران شیرین و ساده بهترین کارایی را دارند. شما می توانید عطرهایی را که از توت فرنگی، تمشک، هلو، خربزه و عسل ساخته شده اند، جدا کنید. عطرها بوی شیرین و مطبوعی دارند که با شخصیت شما طنین انداز می شود.

نکته: می توانید در طول روز از عطرهای میوه ای مرکباتی استفاده کنید و بقیه رایحه های میوه ای را برای شب نگه دارید.

عطرهای خنثی جنسیتی برای زنان

 

اگر از آن دسته دخترهایی هستید که عطرهایی را دوست دارند که هم مردان و هم زنان آن را ترجیح می دهند، اینها عطرهایی هستند که باید آنها را تضمین کنید. چرم، چوب، مشک، نعناع هندی، عنبر، نعناع و وانیل از جمله موادی هستند که معمولاً در عطرهای بی‌طرف جنسی یافت می‌شوند.

نکته: بعد از زدن عطر خود را مالش ندهید، فقط آن را اسپری کنید و بگذارید به طور طبیعی روی پوست شما بنشیند.

عطر زنان آزاده

بهترین عطر زنانه برای شخصیت زنان

اگر به عنوان یک شخصیت آزاده که دوست ندارد در قفس قرار بگیرد می‌دانید، رایحه‌های غیرمعمولی که از گل‌های وحشی، خزه بلوط، یاس و ترنج ساخته شده‌اند، برای شما عالی هستند.

نکته: برای استفاده از عطر، نقاط مناسبی را روی بدن خود انتخاب کنید تا ماندگاری طولانی‌تری داشته باشد و جلوه‌ای بالاتر داشته باشد.

سوالات متداول

چگونه زنان می توانند بهترین عطر را بر اساس شخصیت خود انتخاب کنند؟

زنان قبل از دیدن بهترین عطر برای خود باید خود و ویژگی های شخصیتی خود را درک کنند. اگر شما فردی آزاده و غیر متعارف هستید، می توانید عطری با ترکیباتی از جمله گل عجیب، مشک، چوب و بلوط استفاده کنید. اگر شما یک زن شیرین و ساده با شخصیت شیرین هستید، می توانید عطرهایی با رایحه های میوه ای را انتخاب کنید.

اگر فرمول کمتری دارید، عطر هایی با رایحه های کم رنگ مانند اسطوخودوس، وانیل و شکوفه گیلاس را انتخاب کنید. اگر از عاشقان طبیعت هستید، می توانید عطری را انتخاب کنید که از ترکیباتی مانند گل های وحشی، نعناع و آویشن ساخته شده باشد. اگر دوست دارید فضایی رازآلود در مورد خود حفظ کنید، رایحه ای را انتخاب کنید که پایه وانیل و لایه ای از ادویه های پیچیده داشته باشد. کسانی که شیرین و ساده هستند می توانند عطرهای میوه ای مانند توت فرنگی، خربزه، هلو و سایر مرکبات را انتخاب کنند.

ترفندها و نکات کلیدی مختلفی که یک زن باید قبل از استفاده از عطر به یاد داشته باشد چیست؟

نکات کلیدی خاصی وجود دارد که هر خانمی باید هنگام استفاده از عطر به خاطر داشته باشد. آن را روی لباس خود اسپری نکنید، قبل از زدن عطر بدن خود را کاملا خشک کنید. عطر اگر درست بعد از دوش گرفتن استفاده شود بهترین اثر را دارد، زیرا پوست شما شسته شده و آماده جذب است. هنگام استفاده از عطر، چند نکته کلیدی را در بدن خود به خاطر بسپارید، مانند پشت گردن، مچ دست، مفصل بین بازو و یک بازو.

قبل از زدن عطر پوست خود را مرطوب کنید، از ژل نفتی در نقطه خاصی استفاده کنید تا عطر شما ماندگاری بیشتری داشته باشد. عطر خود را از فاصله 20 سانتی اسپری کنید. برای ماندگاری بیشتر عطر زیاد اسپری نکنید، ممکن است باعث سردرد شما شود. از عطر خود دو بار در روز استفاده کنید تا عطر در طول روز ثابت بماند و عطر خود را با دستمال مرطوب پاک کنید. عطرهای مختلف را در کنار هم قرار دهید تا بوی منحصر به فردی از خود ایجاد کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.