نقد و بررسی ادکلن وان میلیون پاکورابان
26
اردیبهشت

نقد و بررسی ادکلن وان میلیون پاکورابان

با خواندن نظرات اعضای سایت های تخصصی عطر و ادکلن جهانی در مورد عطر وان میلیون پاکورابان ، به نظر می رسد که نظرات از متفاوت است. بسیاری مشخصات جدید و غافلگیرکننده رایحه را ستایش می کنند، که کاملاً متفاوت از 1 میلیون اصلی و سایر حاشیه های آن است ولی من از استفاده 1 میلیون پاکورابان بسیار لذت بردم. برای شروع، من را غافلگیر کرد. من بطری را برداشتم و انتظار داشتم یک تفسیر عمومی شدت آن داشته باشم، یا یک نمونه محکم تر و برجسته تر از 1 میلیون با غلظت های بالاتر کهربا، چرم و مشک. در اولین لحظات، بعد استفاده از آن که فکر می‌کنید 1 میلیون پرفیوم در واقع «1 میلیون تابستان» است، زیرا نسبت به اکثر عطر های تابستان با تمرکز بالا بسیار تازه‌تر و خوش‌بینانه‌تر است.

طراحی وان میلیون

الهام‌بخش اولیه ادکلن 1 میلیون : کوئنتین بیشر تلاش کرد تا حس باز کردن کیف چرمی‌اش و کشف این که یک ویال نمونه از سیستوس شکسته و کرم ضدآفتابش منفجر شده بود را بازسازی کند. به طور رسمی، آکورد ساحلی بالای آن از گل سرخ، آکورد تیار، نت نمک، نت عنبر و آکورد خورشیدی تشکیل شده است. جنبه گل نیز وجود دارد، به طور یکپارچه در دهانه آبدار بافته می شود تا بافتی غنی و متراکم را در کنار رایحه های گرمسیری و خامه ای برجسته کند. عناصر میوه ای One Million Parfum بوی طبیعی دارند. صورت های گلدار آن نیست.

رایحه ی ادکلن وان میلیون پاکورابان

نظرات درمورد ادکلن وان میلیون

اینجا جایی است که فکر می کنم درخشش نمایه نهفته است. از یک طرف می توان این نما را خشن، شیمیایی و مبتذل تعبیر کرد تا جایی که بلند است و بویی مانند تایر، گل سرخ یا اقیانوس نمی دهد. از سوی دیگر، می بینم که به یک سیاره بیگانه فکر می کنیم. به نظر من، رایحه اولیه 1 میلیون پرفیوم یا به گلی با بوی موز انبه از سرزمینی دور اشاره می کند، یا میوه ای با طعم گل سرخ که قبلاً هرگز ندیده بودیم که آبدار بودن گواوا و کرمی گاردنیا را به همراه دارد. تصور کنید Moonlight In Heaven با Bvlgari Man in Black ترکیب شده است، دوباره با Adjatay، Mimosa Indigo و 1 میلیون EDT ترکیب شده است و شما طرحی خشن از One Million Parfum را دارید.

در زیر، چشم انداز عمومی تر و مورد انتظار است. DNA اصلی 1 میلیون شامل میزانسن است که به شکل پایه عطری (یک عطر کوچک) در خود عطر جدید استفاده می شود. در حالی که دارچین شیرین کهربایی بر مسیر 1 میلیون EDT تسلط داشت، 1 میلیون عطر بادام را به میزان بسیار بیشتری هل می دهد، همراه با ایده چرمی پالو سانتو که خشک و تشریفاتی است.

خنده دار است که فکر کنیم توسعه دهندگان One Million EDT هیچ ایده ای از موفقیت آن نداشتند. با نگاهی به گذشته، می‌توانیم ببینیم که رویه میوه‌های خشک سنگین One Million EDT در شکل‌دهی به روند «فوژرینتال» که هنوز هم امروزه بر آن حاکم است، مؤثر بوده است. آیا ممکن است با One Million Parfum دوباره این اتفاق بیفتد؟

4/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.