مقایسه ادکلن کرید وایکینگ طلایی و قرمز
19
اردیبهشت

مقایسه ادکلن کرید وایکینگ طلایی و قرمز

برای من، ادکلن کرید وایکینک طلایی شباهت بسیار کمی به کرید وایکینک قرمز اصلی دارد. به قدری از نظر لحن و رنگ متفاوت هستند که می توان و باید آنها را به عنوان دو مرجع مستقل در نظر گرفت. اگر Viking را دوست نداشتید، Viking Cologne را تنها با نام آن انتخاب نکنید. اگر عاشق وایکینگ بودید، اشتباه نکنید کلن را بخرید!  

خصوصیات وایکینگ قرمز

Creed در فرمول ادکلن وایکینگ قرمز همان رویکردی را اتخاذ کرده است که با ادکلن Aventus انجام داد. لنگرها به همان غلظت برادران بزرگترشان تولید می شوند، با نام کرید وایکینگ طلایی به یک بازسازی موضوعی اشاره دارد که بر نوسانات و تازگی از طریق مرکبات و شوری تأکید دارد. و درست مانند ادکلن Aventus، ادکلن وایکینگ دارای زیبایی‌شناسی تجاری‌تر و جذاب‌تر است، عاری از بسیاری از زمینه‌های شکایت، اما بسته به حساسیت شما، فاقد لحظات موفقیت یا تمایز است.

مقایسه رایحه های کرید وایکینگ طلایی و کرید وایکینگ قرمز

در سطح مواد تشکیل دهنده، می توان یک اصل و نسب واضح بین وایکینگ و کلن وایکینگ را خواند. هر دوی آن‌ها رویه مرکباتی با فلفل صورتی کف‌آلود به اشتراک می‌گذارند، اما کلن نیش نعناع و ابسنت را حذف می‌کند که به اصل حسی شبیه درخت صنوبر تازه جنگلی می‌دهد.

در قلب، ترکیب گل‌های تند و گرم، متراکم و غنی وایکینگ (از گل رز، یاس، زنجبیل، میخک و فلفل دلمه‌ای) با مجموعه‌ای سبک‌تر و خامه‌ای از ادویه‌های زیپی، یخی و نت‌های گیاهی (رزماری، مریم گلی، جوز هندی و شمعدانی) جایگزین شده است.

هر دوپایه دارای ارزش صمغی و چوبی هستند، اما وایکینگ بسیار عمیق‌تر، دودی تر و کاج مانند است، سدر و خس خس را فشار می دهد، در حالی که کلن نرم تر، آرام‌تر و شیرین تر است و بیشتر از چوب صندل زمزمه می کند.

در سطح تناسبات، این دو رایحه مخصوص شب و روز هستند، به طرق مختلف. وایکینگ قرمز همیشه تاریکی و تراکم را به من منتقل کرده است و در رزین‌های خاکستری و شربت‌های میوه‌ای غلیظ شبیه ملاس می‌چکد. به سمت عرصه خزه‌ای نعناع هندی چیزی مانند Heritage یا Danger Pour Homme می‌رود، اما دوباره با استفاده از فلفل و رایحه ی از اسطوخودوس با طعم بادیان دور می‌شود تا وضوح و شناوری را به توت‌های نارس یا میوه‌های شور می‌دهد. به طور کلی، در سراسر پالت متعادل و مردانه با ارجاعات کلاسیک در ذهن دیده می شود.

خصوصیات ادکلن وایکینگ طلایی

خصوصیات واکینک طلایی

ادکلن وایکینگ طلایی، برای من، همه چیز در مورد رنگ نارنجی است، آنقدر قوی و لذیذ که اغلب هنگام استفاده، من را به یاد بستنی نارنجی می انداخت. در حالی که فلفل صورتی خط داستانی ابتدایی وایکینگ است، واضح و مطمئن، اما به جز در دقیقه اول به سختی قابل توجه است، در کلن به نیمکت سقوط می کند.

اسطوخودوس، سنتی و سرزنده در وایکینگ، از طریق نت شمعدانی سبز مومی جهش یافته است تا حالتی ملایم تر و کمتر مشتاق به خود بگیرد، فضایی را برای اسموتی خامه ای از مریم گلی و چوب صندل که تمایز مواد را از دست می دهد، در عوض ایجاد می کند و حالت پودری انتزاعی تری ارائه می دهد. زیرانداز چرمی با نور خورشید عکس گرفته شده است. من بویی مشابه با ستاره پرتقال و ترنج ونیزی می دهم، اما با شخصیتی آبدارتر از هر یک از این رایحه ها.

به طور کلی، اگر از نت های برجسته نارنجی در محیطی به سبک ادکلن لذت ببرید، این شما را راضی می کند. طول می کشد؛ نه با سرسختی به اندازه وایکینگ قرمز، اما با توجه به لیست نت ها و سبک آن قابل انتظار است. محکم و دوست داشتنی، اما، به نظر من، یک عطر استثنایی از Creed نیست.

5/5 - (1 امتیاز)
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.